Jak wybrać miejsce na aktywny weekend podczas jesiennej aury?

hotel fitness poznań

Nie każdy z nas jest miłośnikiem błogiego lenistwa. Oczywiście każdy potrzebuje od czasu do czasu trochę poleniuchować, jednak wielu z nas woli spędzać wolny czas aktywnie. Od jakiegoś czasu zresztą widać wszędzie mocny trend aktywności fizycznej wystarczy, że wyjdziemy z domu i często spotykamy na swojej drodze rowerzystów, kolarzy, biegaczy, osoby spacerujące z tzw. “kijkami”. Jeżeli udamy się na pobliską siłownie również będzie pełna.

Jeżeli lubisz wyjechać na weekend, żeby wyrwać się z domu lub po prostu na chwilę zmienić środowisko to na pewno zwracasz uwagę na miejsce zakwaterowania. Jeżeli nie to możliwe, że powinieneś bardziej skupić na tym swoją uwagę. Zbliżają się chłodniejsze, często deszczowe dni zatem ktoś kto uwielbia aktywność fizyczną na wyjazdach, może niestety żałować, jeżeli hotel nie będzie w stanie zagwarantować mu odpowiedniej rozrywki. Warto wybrać miejsce, które w razie niepogody zagwarantuje nam inne atrakcje oraz rozrywki, dzięki którym będziemy mieli możliwość spędzić aktywnie czas.

Gdzie spędzić aktywny weekend?

Każdy z nas wybiera hotel własnych preferencji i potrzeb. Czasami jednak zapominamy, żeby się na tym skupić co  może nas doprowadzić do małej katastrofy i weekend, który mieliśmy miło spędzić wypoczywając w aktywny sposób np. przez złą pogodę będzie dla nas męczący i nużący. Hotel w Poznaniu fairPlayce jest świetnym pomysłem na spędzenie weekendu nawet podczas brzydkiej jesiennej pogody. Jest to miejsce w którym możemy spędzić aktywnie nasz wolny czas. To hotel fitness Poznań, który daje nam wiele możliwości spędzenia wolnego czasu ze znajomymi czy rodziną, ponieważ jest świetnie wyposażony. W miejscu tym znajduje się siłownia oraz klub fitness. Dobrze wyposażona strefa cardio oraz siłowa pozwoli nam zrealizować nasze plany treningowe. Dla osób które lubią zajęcia grupowe przygotowane są specjalne sale w których odbywają się treningi grupowe. Jeżeli nie ćwiczymy codziennie na siłowni lub nie czujemy się tam zupełnie dobrze i komfortowo, hotel mając na uwadze nasze samopoczucie oraz bezpieczeństwo zatrudnia trenerów personalnych z których pomocy możemy skorzystać.

hotel fitness poznań

Miejsce to jest atrakcyjne dla osób, które pragną rozpocząć lub rozpoczęły swoją przygodę z tenisem, badmintonem czy squashem. Świetnie przygotowane korty, możliwość skorzystania z indywidualnego treningu z trenerem, który pomoże nam przejść przez pierwsze kroki nauki gry. To wszystko znajduję się w jednym miejscu i zdecydowanie przemówi do osób, które lubią aktywnie spędzać czas, chcą nauczyć się czegoś nowego, poznać nowy sport lub po prostu podczas wyjazdu np. służbowego realizować swoje pasje.

 

Zobacz także