Mój piękny ogród – wieloetapowy projekt.

Iglaki

Witam Was serdecznie, chciałabym opowiedzieć Wam o moim ogrodzie. Kilkanaście lat temu ogarnął mnie demon. Szalał we mnie tak długo, aż obudził pasje- pasję do roślin i ogrodu. Od tego czasu każdą wolną chwilkę spędzam właśnie w nim.

 

Do swojego hobby wciągnęłam małżonka, dzieci oraz wnuki. Dzięki czemu wiele czasu spędzamy wspólnie na świeżym powietrzu lub przy kawce i herbatce na rozmowach o pielęgnacji roślin, planach w jakich miejscach je posadzić. Do niedawna zastanawialiśmy się również, gdzie można kupić gatunki roślin – między innymi iglaków tych mniej pospolitych. Moja córcia odkryła sklep internetowy iglaki24, w którym od kilku lat regularnie zamawiamy swoje roślinki.

Sklep ten charakteryzuje niezwykła dbałość o klienta, terminowość (choć czasami niestety musimy dość długo czekać na skompletowanie roślin, lecz zgodnie z regulaminem), olbrzymi wybór i bardzo, bardzo atrakcyjne ceny. Naprawdę polecam bardzo serdecznie ten sklep, wszystko można kupić w jednym miejscu. Super sprawa.

Iglaki

Moją największa miłością są iglaki, kocham je na zabój. Spędzam z nimi bardzo dużo czasu a one odwdzięczając mi się po stokroć. Uwielbiam ich różnorodność, możliwość planowania warstwowego i zimozieloność.

Od 3 lat postanowiłam zainwestować również w kilka bonsai – karłowatych iglaków. Pielęgnacja ich jest niestety bardzo czasochłonna, dlatego zdecydowałam się tylko na klika sztuk.

 

Iglaki

Jeśli chcecie zobaczyć mój ogród napiszcie do mnie koniecznie na marialeppert@ogrody.pl

Pozdrawiam.

Zobacz także