Jak zatrudnić cudzoziemca w firmie?

legalizacją pracy cudzoziemców w Polsce

Rynek gospodarczy w Polsce nieustanie się rozwija. Powstają nowe zakłady pracy, gdzie tworzone są stanowiska pracy dla wielu pracowników. Niestety, obserwując współczesny rynek, można również zauważyć znaczne braki kadrowe. Specjaliści z konkretnych branż wyjeżdżają do innych państw i tam podejmują pracę zarobkową, co u nas skutkuje niedoborem pracowników. Jest to dość poważny problem, szczególnie dla dużych przedsiębiorców, którzy prowadzą zakłady pracy, takie jak: fabryki, magazyny, hale produkcyjne. Warto skorzystać z pomocy firm konsultingowych, które specjalizują się w szeroko rozumianej obsłudze cudzoziemców.

Zatrudnij cudzoziemca w swojej firmie

Chcąc skutecznie prowadzić firmę i osiągać zyski, trzeba mieć pracowników do pracy. Ze względu na liczne braki polskich pracowników, świetną alternatywą są cudzoziemcy. To osoby chętne do pracy na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Pracodawca często boi się zatrudnienie obcokrajowca ze względu na szereg procedur i formalności, przez które trzeba przejść. Tutaj doskonała okaże się pomoc firm zajmujących się legalizacją pracy cudzoziemców w Polsce.

legalizacją pracy cudzoziemców w Polsce

Firmy te kompleksowo zajmują się obsługą, reprezentują ich przed urzędami i instytucjami w oparciu o stosowne pełnomocnictwa. Swoją pomoc kierują również do pracodawców, biorąc na swoje barki wszelkie formalności, takie jak na przykład: zezwolenie na pobyt czasowy i pracę.

Nawiązanie współpracy z taką firmą pozwoli zaoszczędzić czas, który dla każdego pracodawcy jest bardzo ważny i cenny. Pracownicy posiadają duże doświadczenie w sprawach związanych z cudzoziemcami w kraju, dlatego wykonają wszystko bardzo dokładnie i rzetelnie.

Profesjonale doradztwo dla cudzoziemców w Polsce i pracodawców

Kompleksowa pomoc ze strony firmy konsultingowej to strzał w dziesiątkę. Oto zakres działań, którymi się zajmuje w odniesieniu do cudzoziemców:

  • ZEZWOLENIA NA POBYT CZASOWY
  • ZGODY NA POBYT TOLEROWANY
  • ZGODY NA POBYT ZE WZGLĘDÓW HUMANITARNYCH
  • ZEZWOLENIA NA POBYT REZYDENTA DŁUGOTERMINOWEGO
  • ZEZWOLENIA NA POBYT STAŁY

Pomoc dla pracodawców polega na obsłudze procedur legalizacji pracy cudzoziemców od przygotowania wniosków do wpisu oświadczenia o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcowi do ewidencji oświadczeń, wydania zezwoleń na pracę i pracę sezonową.

Chcesz cieszyć z rozwoju Twojej firmy? Postaw na pracę cudzoziemców.